Jak objednat nábytek na míru

Bezplatná konzultace a 3D návrh zdarma

Pro bezplatnou konzultaci a zpracování 3D návrhu zdarma nás kontaktujte na bezplatné lince 800 100 080 nebo nás navštivte osobně.

Pro snazší orientaci níže uvádíme informace k možnosti vypracování nezávazné cenové nabídky a přípravě podkladů.

Navštivte naše designové studio v Praze

Navštivte naše designové studio. Zde Vám nejen poradíme, ale i zdarma vypracujeme grafický návrh ve 3D a zpracujeme cenovou nabídku. Naši prodejci Vám pomohou s výběrem materiálů i doplňků a navrhnou optimální umístění nábytku do konkrétního prostoru.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Zašlete nám poptávku prostřednictvím on-line formuláře. Na základě poptávky Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku a grafický návrh. Formulář umožňuje vložení příloh s rozměry prostor.

Nákres

Než navštívíte naše designové studio

Připravte si nákres s rozměry

Před návštěvou našeho studia si připravte plánek s rozměry prostoru, ve kterém bude nábytek umístěn.

  • šířka, délka, výška
  • umístění dveří a oken
  • zakreslení dalších pevných částí – topení…

Úvaha o využití a vzhledu nábytku

Rozmyslete si, co budete do nábytku ukládat. Na výběr máte mnoho doplňků, které Vám usnadní ukládání předmětů běžně používaných v domácnosti.

Před objednávkou se také zamyslete nad materiálem, ze kterého bude nábytek na míru sestaven, například zda budete chtít plné dveře z lamina, skleněné dveře, zrcadla atd.

Je samozřejmostí, že při osobní návštěvě na prodejně Vám naši zkušení pracovníci pomohou s výběrem vhodných materiálů a rozložením vybavení nábytku tak, aby Vám vyhovoval ve všech směrech.

Výběr materiálu a doplňků může podstatně ovlivnit cenu nábytku. Proto doporučujeme osobní návštěvu, kdy při konzultaci zvolíme ideální řešení právě pro Vás. S námi získáváte vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

Máte zájem o konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 080, e-mailem info@nabytek-max.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy