Vyjádření klientů

Markéta Eichlerová

Dobrý den, již před devíti lety jsem využila poprvé služby celé Vaší firmy při zařizování našeho bytu. Nejprve jsem Vás oslovila z důvodu nábytku do dětských pokojů a nakonec z toho byl nábytek úplně co celého bytu včetně kuchyně. Od té doby vřele všem doporučuji služby Vaší firmy a také já jsem jich od té doby několikrát využila. Moc děkuji za vstřícný a profesionální přístup, který dosud není v naší republice samozřejmostí.

 

Kovácsovi

Vážený pane Švejcare, jménem svým i manželky Vám chci touto cestou poděkovat za kvalitní vyřízení naší zakázky od samého počátku od návrhu designu nábytku až po praktickou realizaci a konečnou montáž. Montéři byli skuteční profíci a veškeré práce provedli kvalitně a v souladu s našimi upřesněními na místě. Jsme spokojeni i s kvalitou a způsobem provedení z výroby. Přeji Vám i Vaší firmě mnoho úspěchu v budoucnu.

 

Alena Špičková

Dobrý den pane Švejcare, předně jsem Vám chtěla moc poděkovat za perfektní spolupráci při tvoření návrhu předsíně. Také samotné dodání a montáž probíhala na jedničku. S nábytkem jsme moc spokojení.

 

Zdeněk Okáč

Perfektní servis od zaměření, přes zpracování nabídky až po samotnou montáž. S kvalitou nábytku na míru jsme nadmíru spokojeni i po roce používání.

 

Alena Kozlerová

5 hvězd z pěti

Musím poděkovat firmě Nábytek MAX za krásný nábytek na míru do našeho dětského pokoje. Pokoj má pouze 7 metrů a přesto se tam toho vešlo tolik. Dokonce pokoj teď vypadá větší než dříve. Určitě mohu jen doporučit!!!

 

R.Senovsky

Dobrý den pane Švejcar,

bez toho, ze bych byl pozadan o moji referenci o moji minule zkusenosti v jednani s personalem a firmou Nabytek Max mohu pouze s radosti konstatovat pro ty, kteri se teprve rozhoduji, ze doufam, ze najdou podobne zkusenosti jaka jsem mel moznost nasbirat ja sam. Se sluzbami a profesionalitou personalu zrovna tak s kvalitou a casove prislibenou dodavkou a instalaci nabytku jsem byl nejen spokojen, ale navic docela prijemne prekvapen. Vse probehlo presne jak bylo prislibeno, jednoduse nemel bych zadne zabrany tuto firmu nic nez kdykoliv a komukoliv vrele doporucit.

Za dlouha leta stravena v zahranici a zkusenostmi tam nasbiranymi, pracujic sam v podobnem odvetvi mohu si myslim toto vic jak dobre posoudit.

Personalu firmy Nabytek Max uprimne dekuji preji vse nejlepsi do budoucnosti.

R.Senovsky

 

Eva Štorkánová, Teplice

Vážený pane Hrubý,

sice s časovým odstupem, ale přesto bychom chtěli vyjádřit uznání za vynikající služby Vám i všem dalším pracovníkům, se kterými jsme se setkali. Jednání vždy probíhala ve velmi vstřícné atmosféře, všechny informace byly naprosto přesné a vše sjednané bylo beze zbytku dodrženo. Ocenit bychom chtěli i oba řemeslníky, kteří pokojík montovali. Neznáme bohužel jejich jména a asi nejsou přímo z vaší firmy, ale jejich pracovní nasazení i úroveň práce byly příkladné.

Ještě jednou děkujeme a přejeme úspěšný nový rok.

Za celou rodinu Eva Štorkánová, Teplice

 

Iveta Brányiková

Dobrý večer pane Švejcar,

ani jsem se Vám nestihla ozvat po té pondělní montáži. Všechno proběhlo bez problémů a stejně jako dětský pokoj, i zbylé pokoje vypadají moc hezky.

Děkuji Vám a předejte mou spokojenou reakci i majiteli firmy.

S pozdravem

Iveta Brányiková

 

Miroslava Králíková

Krásný den přeji!!!!

Pane Ing., pokojíček dopadl výborně, chlapci byli vstřícní a bez problémů. (aspoň z mé strany).

Vím, že je to se zpožděním, ale mám ráda v práci i zpětnou vazbu. Střed vychýlení se volbou barev potlačil, což byl můj záměr.

S Vaší pomocí to dopadlo fakt dobře!

Díky a mějte se!!! Ať se Vám vše daří!!!

Králíková M

 

Pavel

Dobry den,
Chtel jsem Vam jen podekovat za spolupraci a rici, ze panove byli moc sikovny! Fakturu jsem jiz zaplatil.

Musime se take jeste domluvit na tu kuchyni. Az zena bude v Praze, tak bychom se zastavili.

Dekuji,

Pavel

 

Jaroslav Kochaníček

takže montáž dopadla velmi dobře, děkuji Vám i montérům.

Máte zájem o konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 080, e-mailem info@nabytek-max.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy